Dech beroucí adrenalinové dárky od Firmy na zážitky

 

 

Začínáte se pomalu porozhlížet po dárcích k Vánocům, avšak prozatím Vás nic moc nezaujalo? Nechejte se inspirovat Firmou na zážitky a nadělte letos Vaším nejbližším originální vánoční dárky, které jim udělají skutečnou radost.

Milovníky adrenalinu můžete potěšit zážitky, na které budou dlouho vzpomínat ještě po jejich absolvování. Adrenalinové dárky jsou ideální zejména pro ty, kteří rádi posouvají laťku své odvahy dále. Sourozence či partnera s duší dobrodruha můžete u vánočního stromečku mile překvapit například poukázkou na idoor skydiving, flybording, jetpack nebo tandemový seskok. Poukázky můžete již dnes zakoupit zde www.firmanazazitky.cz.

K oblíbeným adrenalinovým zážitkům patří také Via Ferrata s průvodcem. Za tímto adrenalinovým zážitkem nemusíte jezdit do zahraničí, nýbrž postačí, když si uděláte výlet do okolí Děčína. Právě v této oblasti se nachází nejvyšší česká Ferrata, po níž můžete vystoupat do Nebíčka. Tato železná cesta v Děčíně představuje jeden z nejrozsáhlejších ferratových komplexů v České republice. Při zdolávání výšek Vás očaruje rovněž úchvatný pohled do nejbližšího pískovcového kaňanu Evropy, kterým je Labské údolí. Z výšin spatříte jako na obrázku také romantický děčínský zámek. Cesty jsou zde v několika obtížnostech, takže si na své přijdou, jak naprostí začátečníci, tak zkušenější, kteří by rádi s průvodcem zdolali cestu s vysokou náročností.

Nepřehlédněte také další tipy na vánoční dárky

Originální vánoční dárky však nemusíte mít pouze nádech adrenalinových zážitků. Chybu neuděláte ani v případě, že se rozhodnete pro dárek v podobě voucheru na gastronomické nebo wellness zážitky. Dětský sen Vašemu partnerovi můžete splnit také například zážitkovým kovářským kurzem. Nezapomenutelné zážitky si Vaše rodiče odnesou z eurovíkendu pro dva, během něhož navštíví místa, která mají rádi nebo která toužili vždy navštívit.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *