Skútry a elektrokola jako ideální dárek pod stromeček!

Ještě stále nevíte, čím ohromit své blízké pod stromečkem? Chcete, aby letošní dárky byly něco extra a chcete obdarovaného doslova ohromit? V takovém případě máme jednu radu! Darujte letos pod stromeček dvoukolový dopravní prostředek. Velmi oblíbenou variantou jsou zejména elektrokola nebo skútry.

giftmag.cz_kentoya_cz_nahledovy

Proč elektrokola?

Jezdí váš člen rodiny pravidelně na kole do práce, aby ušetřil své výdaje? Vrací se unaven z práce a ještě navíc z jízdy na kole? Elektrokola pomáhají výrazným způsobem jízdu usnadnit. Elektromotor totiž pomáhá při šlapání. Díky elektromotoru je jízda po rovině s elektrokolem snadná, jako byste s klasickým kolem jeli z mírného kopce. Jízda do kopce díky elektromotoru bude stejně zatěžující, jako jízda na rovině. A přitom mohou náklady na provoz elektrokola být pouhých 6 Kč na 100 km jízdy. Kvalitní baterie dokáží dodávat elektromotoru energii až na několik desítek kilometrů.

giftmag.cz_kentoya_cz_01

Elektrokolo Kentoya AEB04

Proč skútry?

Skůtry jsou oblíbeným dopravním prostředkem na kratší vzdálenosti dlouhodobě. Stačí se podívat pár let zpátky, kdo všechno měl doma v garáži populární Babetu. Dalo by se říci, že Babeta oblibu malých motorek nastartovala. V současnosti mají skútry velké množství podob a variací. Vyrábí se skútry 50 a 125 ccm s designem pro pány i dámy. Spotřeba je oproti osobnímu automobilu třeba jen třetinová. Malá motorka se snadno ovládá, je hbitá a nenáročná na údržbu.

giftmag.cz_kentoya_cz_02

Skútr Kentoya Moto VIKING 125 4T

Na kvalitě záleží

Jestli se rozhodnete pro elektrokola nebo skútry, záleží jen na vás. Aby byly tyto dvoukolové dopravní prostředky opravdu spolehlivé, efektivní a s nízkými provozními náklady, je třeba vybírat jen kvalitní modely od specializovaných výrobců. I na našem trhu se dají najít výrobci, kteří nabízí ve vysoké kvalitě skútry i elektrokola vlastní výroby. Mezi nejuznávanější značky se řadí například Kentoya. Skútry a elektrokola Kentoya je možné nakupovat i na výhodné splátky. Zejména skútry značky Kentoya se vyznačují velmi originálním pojetím. I na srazech skútrů udělají velký dojem. A jak vypadá sraz skútrů? Podívejte se ZDE.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *