Škola smyku

Škola smyku je určitě dobrá věc, která vám dokonce může zachránit i život. Nikdy nevíte, co se vám na silnici může stát a co vás může potkat a proto je rychlá a hlavně ta správná reakce, nesmírně důležitá.

Díky škole smyku se naučíte správně reagovat na kluzké vozovce, při námraze, pokud vběhne zvíře přes silnici, nebo když dostanete smyk na vozovce.  Jestliže se do této situace dostanete, je nutné rychle a správně jednat. Na to, abyste uměli reagovat v těchto obzvláště nebezpečných a života ohrožujících situacích, vám bude stačit jednodenní kurz, díky němu můžete zachránit nejen svůj život, ale také život ostatních cestujících.

Za volantem se tak budete cítit daleko bezpečněji, než tomu bylo doposud. Ve škole smyku se nemáte čeho bát. Nájezdové rychlosti jsou od 30km/hodinu do 50 km/hodinu. Bezpečnostní zóna je z obou stran podél kluzné folie, bezpečnostní zóna je pak i na konci dojezdu. Nemusíte se tak bát žádné srážky.

Velmi důležité je to, že se procvičíte ve svém vlastním vozidle, protože to je to, které budete muset umět ovládat při nebezpečných situacích. Poznáte, jak se vaše vozidlo chová a jak reaguje v určitých situacích. Budete absolvovat jak teoretickou část, tak i část praktickou. Samozřejmě se začíná teorií. Po teorii se naučíte zvládat auto při smyku, dostanete kurz bezpečn&ea cute; jízdy a procvičíte si jízdu zručnosti.

Budete tak ve svém vozidle zvládat i krizové situace. Školu smyku můžete zaplatit jak sobě, tak ji někomu darovat. Máte ve svém okolí někoho, kdo se bojí za volantem, není si jistý, anebo někoho takového, kdo si je až moc jistý a své síly rád přeceňuje? Oběma dvěma, by škola smyku rozhodně prospěla.

Možná jste i vy přišli o body za rychlou jízdu a tak si je můžete velmi snadno a rychle nahnat zpátky, na škole smyku. Na slevovém portálu si můžete zakoupit školu smyku s podstatnou slevou, což je určitě zajímavá nabídka pro každého, kdo by se rád natrénoval a zároveň získal ztracené body zpět.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *