Fotokniha, dárek pro každého

Také chcete mít svou fotoknihu, nebo byste jí rádi darovali někomu blízkému? Fotokniha je dárek pro každého. Radost takovýmto dárkem uděláte všem věkovým kategoriím. Jako dárek ji můžete dát babičkám, dědečkům, rodičům, partnerům, ale i svým dětem.

Můžete vytvořit fotoknihu od narození do současnosti, nebo fotoknihu za tento rok, či z různých příležitostí jako jsou oslavy, narozeniny, Vánoce, dovolená, svatba…Je toho spousty, co byste mohli do své fotoknihy dát.

Ve vaší knihovně nebudou už jen knihy plné příběhů pro vás neznámých osob, ale také vaše vlastní příběhy i s vašimi fotografiemi. Nemusíte být vůbec zdatným grafikem proto, abyste si vzpomínky do knihy založili.

Program na výrobu je velmi jednoduchý a nainstalujete si jej na stránkách daného výrobce, jež vám tento produkt zhotoví. Do knihy pak můžete vepsat vlastní text, přidat různé obrázky, barevné kombinace, pozadí, rámečky. Budete kouzelníkem vlastní fotoknihy.

Vybrat si můžete různé velikosti fotoknih a to v deskách tvrdých, nebo mít knihu jako sešit. Konečně nemusíte vymýšlet dárek, který potěší, protože jej máte vymyšlený. Zapomeňte na fotoalba s fotkami, které jste si nechali vyvolat. To už je minulostí. Z fotoknihy nikdy žádnou fotografii nevytratíte a kdykoliv ji můžete prolistovat a zavzpomínat si.

Nejlepší způsob jak se dopracovat ke kvalitní a přitom cenově přijatelné fotoknize je ten, že si ji objednáte buď přes slevový portál a nebo například v drogerii DM, Rossmann, nebo Teta. Vytvořte si knihu, která bude plná vzpomínek a darujte dárek, který si budou moci prohlížet ještě další generace před vámi.

Tímto dárkem uděláte radost na do smrti, proto se velmi hodí. Obzvláště babičky pak rády dostávají fotoknihu se svými vnoučaty, do které mohou kdykoliv nahlédnout a porovnat jak jejich děti rostou. Nikdy už se vám žádná fotka neztratí a vždy budete mít všechny fotografie pěkně pohromadě.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *