Fitness náramek potěší ženy, muže i dospívající

K jaru a létu se bezesporu vážou veškeré sportovní aktivity, které můžeme venku dělat. Ať už se jedná o běh, jízdu na kole, kolečkových bruslích, volejbal, fotbal, tenis… Provozují je všechny věkové kategorie obou pohlaví a velmi je při tom většinou zajímá, kolik spálili kalorií, jak zátěž zvládá jejich organismus, za jakou dobu uběhli či ujeli nějakou vzdálenost… Jestliže chcete potěšit sportovce a nejen ty, věnujte jako dárek moderní a velmi trendy fitness náramek.

Co všechno umí?

Jistě vás překvapí, co všechno tento chytrý pomocník umí. Využít jej je možné nejen při sportu, ale i při běžném pracovním či naopak volném dni a tak si moci porovnat, jak rozdílný je náš energetický výdaj ve chvílích, kdy jsme vytížení a kdy naopak, když třeba spíme nebo celý den relaxujeme. Sám rozezná druh sportovních aktivit, což je skutečně pozoruhodné.

Vezmeme si kupříkladu fitness náramek Fitbit Charge HR. U uživatelů se těší velké oblibě a to především díky jeho mnoho strannosti, voděodolnosti a všemu, o čem vás dovede informovat. Jde o monitorování aktivit, jako jsou kroky, spálené kalorie, měření vzdálenosti, automatický spánkový režim, čas, aktivní minuty, budík, tepová frekvence, ID volajícího. Disponuje OLED displejem, jeho velikost je L, využít můžete i Bluetooth 4.0 s dosahem 20 m, USB a to vše po 5 dní, což je výdrž baterií. Můžete jej bez problémů synchronizovat s PC nebo chytrým telefonem. Jestliže pokoříte svůj cíl, nebo dřívější rekord, čeká vás odměna v podobě virtuálních odznaků.

Náramek je vyroben z elastomeru, který je odolný a je často používán u sportovních hodinek.

Budete v obraze

Díky tomuto propracovanému sportovnímu testru, jak se mu také říká, budete detailně znát vše o svých aktivitách. Spojuje eleganci se sportem a tak se hodí jak pro muže, tak ženy. Nenarušuje celkový dojem ani v práci, ani při sportu.

Toto vše a mnohé jiné vás překvapí, samozřejmě mile, jestliže si pořídíte, nebo někomu věnujete fitness náramek. Je cool, žádaný a určitě ním nezklamete nikoho.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *