Kulma na vlasy Babyliss Pro

Chcete potěšit vaši maminku či manželku? Kupte jí kulmu, bude jistě nadšena!

Babyliss Pro je francouzská značka, která se zabývá výrobou špičkových elektrických přístrojů, a to pro pohodlnou úpravu vlasů. Tato značka byla založena v 60. letech minulého století, spolupracuje s významnými osobnostmi ze světa módy a také s vlasovými stylisty.

Přístroje jsou velmi oblíbení a šetrné k vlasům. Našly si spokojené uživatele po celém světě. Za vším stojí vysoká kvalita a cenová dostupnost. Výrobky, které jsou vám nabízeny, jsou skutečně dobré a lidé si je chválí. Kulma na vlasy Babyliss Pro Curling Iron 2335TTE je vybavena exkluzivním systémem stlačování pramene, což způsobí to, že kulma dokáže vytvořit dokonalé trojrozměrné vlny.

Chcete uchvátit své okolí? Pak použijte výrobek, který je naprosto ideálním řešením pro všechny ženy, které už rovné vlasy nebaví. Díky titanovému a turmalínovému povrchu kulmy zajistíte rovnoměrné rozložení  teploty, po celé délce trubice. Tímto totiž předejdete nežádoucímu přehřátí pramene, který si budete tvarovat. Kulmu pak můžete odložit na izolační podložku a to v případě, že s ní nepracujete, tato podložka je součástí balení. Podložka slouží také jako pouzdro, do kterého si potom kulmu vložíte. Kulmy této značky jsou jedinečné a to především díky svým vlastnostem a technologii.

Vytvořte si 3D vlny a zvyšte lesk svých vlasů, což způsobí turmalínová technologie. Pokud si chcete kulmovat vlasy bez jejich poškození, tak je Bybyliss Pro Curling Iron 2335TTE tím pravým pro vás. Nechte si nahřát kulmu během 30 sekund a můžete začít. Pohyblivá spirála udělá dokonalé vlny.

Na kulmě je tlačítko pro aktivaci spirály. Teplota se automaticky reguluje. Na špičce kulmy je izolační zakončení, které umožní položit si kulmu na odkládací plochu. Přívodní kabel je otočný. Pokud chcete mít doma profesionální kulmu na vlasy, tak jste našla správně. Jedině s touto kulmou zvládnete vše levou zadní. Budete mít dokonalý účes a to snadno a rychle.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *