Puzzle z vašich fotek

Hledáte dárek pro vaše děti, který je bude bavit? Chcete svému příteli udělat radost erotickou fotografií, kterou  mu necháte vložit na puzzle a on si vás pak sám pěkně složí? Jde o dárek, který je velmi originální a nápaditý a kterým taktéž můžete obdarovat snad všechny věkové kategorie.

Puzzle jsou totiž věcí, která potěší každého bez ohledu na věk. Děti si mohou skládat samy sebe, své rodiče, nebo svého domácího čtyřnohého kamaráda. Dospělí pak mohou skládat fotografie z místa, kde byli na dovolené, nebo fotografie ze svatby, či jiné významné události. Můžete si zkrátka vybrat takový motiv, který se vám bude l íbit.

Nesehnali jste v obchodě puzzle s oblíbenou pohádkovou postavou? Stačí, když výrobci vašich puzzle pošlete fotografii této postavy a on vám ji na zakázku udělá. Skládejte si obrázky svých nejbližších a milovaných osob.

Pro děti jsou tyto skládanky obzvláště zábavné a pokud v nich mají zajímavý obrázek třeba sami sebe, tak je budou zajímat ještě více, než ty, které jim koupíte v obchodě. Originální skládanka jistě potěší každého. Vybrat si můžete od 100 do 912 dílků. Záleží na tom, jak náročnou skládanku chcete doma mít. Puzzle potěší všechny hravé duše, které rády skládají

Obrázek budete mít nejen na puzzle, ale také na originální krabici, do které budou vloženy. Nejčastěji se tvoří čtvercový či obdélníkový tvar, ale vybrat si můžete i tvar srdce. Pokud si necháte vyrobit takovýto dárek na míru, pak rozhodně čekejte kvalitní provedení, materiál a tisk. Většinou se pak skládačka dodává v dárkovém balení, protože se předpokládá, že jde o věc, kterou budete chtít předat dál. Nejčastěji si můžete vybrat ze 100, 130, 260, 480, nebo 912 dílků. Pokud budete chtít darovat tento dárek, pak jej lze objednat na slevových portálech, nebo v reklamních agenturách.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *