Moderní mop Bona Spray Curve

Rozčiluje vás neustálé vytírání, kdy musíte máchat hadr v kýblu a namáhat se? Chcete mít doma vítěze testu magazínu iTEST – moderní mop Bona Spray Curve? Tento mop je vhodný na všechny typy podlah a to dokonce i na plovoucí a korkové.

Velmi snadno se s ním pracuje a je ihned připraven k použití. Díky otočné hlavě snadno dosáhnete i do snadno dostupných míst. V sadě jsou dvě čistící náplně. Jedna je o objemu 0,71 a druhá 0,85 litrů. Velmi odolná je pak čistící utěrka z mikrovlákna, která vydrží až 300 vyprání. Mějte doma skvělého pomocníka, kterého zakoupíte za skvělou cenu. Moderní mop Bona Spray Curve ocení každá hospodyňka.

Zapomeňte na kbelík s vodou a pracujte velmi jednoduše bez zbytečné námahy. Tento moderní mop byl vyvinut pro dřevěné, laminátové a korkové podlahy. Využít ho můžete ale na jakoukoliv jinou podlahu. Pokud s ním budete chtít pracovat, můžete začít okamžitě. Není třeba napouštět kbelík s vodou a dávat do ní čisticí prostředky, protože moderní mop Bona Spray Curve pracuje i bez tohoto. Pracuje navíc velmi efektivně, což poznáte hned po prvním použití. Efektivní úklid, který bude rychlý a pohodlný, zajistíte velmi snadno. Skvěle uklidíte i špatně dostupná místa a to díky otočné hlavě.

Čistící utěrka je vyrobena z mikrovlákna, a tak naprosto dokonale zachytí všechny nečistoty a na podlaze pak nezanechá žádné mdlé skvrny. Na mopu je umístěno sprejové zařízení, kterým jednoduše stříknete na podlahu a mopem pak čistící tekutinu setřete. Podlaha je tímto způsobem velmi kvalitně ošetřena a téměř hned je suchá.

Mop je šetrný k životnímu prostředí. Utěrka z mikrovlákna, pomocí které uklízí, se dá prát. Je určen ke každodennímu použití a velmi snadno se ovládá, stačí otočit zápěstí a mop se celý otočí a dostane se tak i do méně přístupných míst.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *