Dárek pro každé hravé dítě – trampolína

Jak každý rodič mladšího dítěte ví, zabavit a unavit dítě je velmi složité, někdy zdá se to být takřka nemožné. Máte-li větší zahradu, kde vaše dítě často navštěvují kamarádi, protože ještě nejsou natolik velké, aby je rodiče pustili ven, kde nad ním není držena ochranná ruka, zkuste s druhým rodičem probrat, zda by nebylo vhodné koupit trampolínu.

Dítě potřebuje pohyb a v dnešní době, kdy děti sedí u počítače od rána do večera není snadné je k pohybu přimět. Trampolína by mohla byt vhodným řešením. Znáte snad dítě, které by nebavilo překonávat své možnosti a s kamarády se předhánět, kdo vícekrát vyskočí ze sedu na nohy?

Vzhledem k tomu, že přichází teplé měsíce plné volných dní bude mít vaše dítě každý den alespoň hodinovou zábavu. Navíc nebude skotačit jen za přítomnosti kamarádů, bude se moci zabavit si samo a ven ho nebudete muset popohánět.

Trampolíny jsou vyráběny v různých rozměrech – od 180 cm až po 360 cm. Samozřejmě výrobce každé trampolíny doporučuje maximální váhu, proto jestli si budete chtít sem tam skočit také vy, doporučujeme trampolínu s vyšší nosností. Například běžná trampolína o průměru 275 cm má nosnost kolem 100 kilogramů a nyní je k sehnání okolo 4 000 Kč. Mimo výprodeje ji seženete za 5 000 Kč.

Od velikosti trampolíny se odvíjí také cena. Nejlevnější trampolínu lze pořídit kolem tří tisíc korun, naopak cena těch nejdražších se může dostat až na 10 000 Kč. Nyní je v mnoha obchodech či e-shopech předsezónní výprodej a ceny trampolín klesají až o 33 %, takže jestliže začnete reálně uvažovat o koupi trampolíny na vaši zahradu k vyřádění celé rodiny, rozhodně dlouho s nákupem neotálejte. Předsezónní slevy už nebudou trvat dlouho!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *