Hledáte praktický a hezký dárek? Věnujte gumové baleríny.

Nastalo příjemné období jara a vy byste rádi koupili něco své ženě či přítelkyni, nevíte ale, co by jí udělalo opravdu radost? Jestliže vaše paní nosí ráda baleríny, můžete se poohlédnout po nádherně barevných botách, kterými obchody v tomto období překypují.

Například gumové baleríny už nejsou žádným módním výstřelkem. Vyrábí se v mnoha provedeních – uzavřené, s vykrojenou špičkou nebo s různými aplikacemi, například s gumovým srdíčkem.

Mnoho žen má ale obavu, že budou nepohodlné, nohy budou nelibě zapáchat nebo si v gumových balerínách zvrtnou kotník, protože guma se určitě musí klouzat. Opak je ale pravdou.

Pánové, přesvědčte svou drahou polovičku, jak jsou tyto boty pohodlné. Nádherně přilnou k noze, většinou mají příjemně měkkou podrážku, dámy se zkrátka budou cítit jako na obláčku. Pokud si navíc zjistíte, kde kvalitní gumové boty koupit, dostanete se k nádherně voňavým kouskům, které vaši paní doslova omámí.

Také údržba není vůbec nic náročného. Stačí je jednoduše namočit vodou, očistit houbičkou a nechat oschnout na slunci. Během pár minut se budou opět krásně lesknout. A omýt je cestou z práce? Žádný problém. Bohatě si vystačíte s jakýmikoliv vlhčenými ubrousky. Není k nim třeba kupovat žádné krémy, čistidla nebo impregnace. Není třeba obávat se, že černý krém zamaže světlé kalhoty a pravděpodobnost toho, že se gumové botky poškrábou, je mizivá.

Na své dámě rozhodně nešetřete. Při koupi balerín se ujistěte, zda mají správně tvarovanou podporu chodidla. Jestliže si nejste jistí dobrým výběrem, poproste o pomoc kamarádku, která si boty vyzkouší a otestuje jejich pohodlnost. Vsaďte na to, že během týdne si gumové baleríny poběží koupit i ona.

Nečekejte na koupi gumových balerín pro svou drahou až do dovolené. Na pláži se přece mnohem lépe chodí naboso!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *