Flyboard – adrenalinový zážitek pro ženy i muže

Novinka, o které jste dost možná alespoň něco málo slyšeli, je Flyboard. O co vlastně jde? Díky Flyboardu, můžete zažít totální euforii a proletět se nad vodní hladinou. Jde o dobu přibližně 25 až 30 minut. Pojďte si užít nezapomenutelný zážitek, který vás určitě dostane.

Co si pod tím tedy představit?

Je to stejné, jako když zkřížíte stíhačku a delfína. Jde o fantastickou zábavu. Budete si připadat jako pták a ryba v jednom. Každý, kdo si to vyzkoušel, má jiný názor. Jsou to ale názory, které jsou pozitivní.

Prožijte si Flyboard na vlastní kůži, nebo jej věnujte jako vynikající dárek. Zažijete něco, co jste nikdy před tím nezažili. Milujete adrenalin? Pak na nic nečekejte. Nebudete o něj mít rozhodně nouzi.

Díky jednoduchému systému, který se velmi lehce ovládá, se dostanete až do výšky 9 metrů nad hladinu, ale i pod ni. Budete létat nad hladinou jako pták a skákat pod ni jako delfín. Naladíte se na vlnu, která vás bude bavit.

Pokud si zaplatíte Flayboard, tak se vám dostane odborného zaškolení, budete mít k dispozici Flyboard, vodní skútr, neopren, vestu, helmu, neoprenové ponožky.

Nutné je si udělat předem jednorázové pojištění, protože se jedná o zážitek, který je adrenalinový a svým způsobem tak trochu nebezpečný. Létat budete pod dohledem instruktora.

Na co se připravit?

Nejprve se obléknete do neoprenu a nasadíte si helmu. Potom budete odborně zaškoleni instruktorem. Poté si obujete boty Flyboard, vydáte se k vodnímu skútru a můžete začít. Budete se bavit. Budete se cítit volně jako pták.

Flyboard funguje na bázi cirkulace vody. Hadice, která je zapojená za turbínu silného vodního skútru vhání obrovské množství vody, která vás silou vynese až do výšky 9 metrů. Budete si připadat jako superhrdina.

Tuto adrenalinovou záležitost můžete dopřát jak sobě, tak i svým blízkým. Pokud víte, že je někdo z vašich blízkých dobrodruh, tak mu tímto určitě uděláte radost.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *