Supermagická plastelína s magnetem

Rádi byste svým dětem udělali radost něčím zajímavým? Chcete je potěšit hračkou, která podpoří jejich tvořivost? Plastelína je věcí, kterou každý z nás od malička miloval a milovat ji budou i vaše děti.

Jde o věc, se kterou si hraje již několikátá generace a která nikdy neomrzí. Koupí uděláte zcela jistě radost.

Supermagická plastelína se navíc řadí mezi inteligentní hračky a jde o speciální druh tvárné hmoty. Děti ji milují a to především proto, že ji mají rádi jako bláznivou hračku, se kterou si užijí spousty zábavy. Tato hračka je sice vhodná především pro děti, ale bavit bude i dospělé.

Dospělí totiž v plastelíně hledají jiné uplatnění a to odbourávání stresu. Proto ji můžete mít doma i na pracovišti. Inteligentní plastelína má ale naprosto speciální vlastnosti a od té klasické, kterou známe, se dosti liší.  Se supermagickou plastelínou můžete dělat spousty věcí. Můžete ji různě natahovat, roztahovat, formovat ji můžete stejně jako tu původní, dá se i roztrhnout a dokonce vám bude i skákat. Velkou výhodou je, že nelepí a není mastná a tak vám neudělá nepořádek. Na dotek je velmi příjemná, což určitě ocení každý z vás. To však není vše, čím vás překvapí.

Tento druh plastelíny má navíc magnetické vlastnosti. Plastelínu můžete zmagnetizovat, dokonce s ní můžete zvedat lehčí kovové předměty a můžete také pozorovat vzájemné chování magnetu s plastelínou.

Pokud si vyrobíte něco pěkného, tak si to klidně můžete dát na lednici, z čehož budou mít radost hlavně děti, protože jejich výtvor bude vystaven. Magická plastelína o hmotnosti 80 gramů, má fialovou barvu. Udělejte svým dětem radost zajímavým dárkem. Budou se bavit na zajímavou a kreativní hračkou, která je vhodná pro malé i větší děti. Každý si rád něco vytvoří.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *