Vůně pro jaro 2015

Každá z nás zcela jistě používá svou oblíbenou vůni. Parfémy jsou také dárkem, který potěší většinu dívek a žen. Víte však, že byste měla mít jinou vůni na jaro/léto a jinou na podzim/zimu?

V jarních vůních převažují tóny květin, vanilky a citrusů. Na jaře a v létě jsou oblíbené sladší vůně. Nejdůležitější je ale to, jaké se vám konkrétně líbí vůně a podle toho si svou oblíbenou vybrat. To, že na každém voní vůně jinak a parfém bychom měly nechat nejprve rozvonět na ruce a pak se teprve rozhodnout, zda si jej koupit, snad už ani není třeba zdůrazňovat.

Pokud si chcete vybrat jarní vůni, sáhněte například po parfému Hugo Boss Woman. Je svěží a je věčně mladá. Jde tu hlavně o módu a jednoduchost. Hugo Boss Woman je ovocně květinový jarní koktejl. Dopřejte si luxus a požitek ze života.

Další oblíbenou jarní vůní je Lancome Tresor Midnight Rose, který byl na trh uveden v roce 2011, a ženy se do něj ihned hromadně zamilovaly. Nejdůležitější esencí luxusního parfému Lancome Midnight Rose je sladká růže a malina. Srdce tvoří černý rybíz, jasmín, pivoňka a pepř, základ je pižmo, vanilka a cedr. Této vůni nedokáže odolat žádný muž, protože je smyslná a dráždivá.

Pokud chcete parfém, který pro vás nebude tak drahý, zkuste si přivonět k Seduktive Musk od Oriflame, která je květinově dřevitá, pižmová vůně, která dokáže svádět.

Zajímavá na jaro je i Diesel Loverdose. Parfém se rozvíjí přes ovocné vůně mandarinky až k vůním květinovým. Loverdose mužům zamotá hlavu.

Pokud chcete být ženou, kterou nikdo nepřehlédne, tak si zvolte vůni Loverdose.

Zajímavou jarní vůní je pak také parfém Biotherm Eau Vitaminée, nositelkám dodá pocit čistoty. Lehkost a svěžest vás probudí v letních a jarních dnech. Potřebnou energii dodají citrusové tóny. Vůně je určená ženám, které chtějí mít energii po celý den.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *