Centrum Babylon Liberec

Centrum Babylon nabízí volnočasový program pro vaše aktivity. Navštěvují ho především rodiny s dětmi. Pokud nejste z Liberece, tak se můžete ubytovat v komfortním hotelu v unikátním prostředí.

Čím vás Babylon zaujme

Babylon je brána do světa relaxace, wellness, k dispozici jsou prostory určené pro kongresy, které mají jedinečné interiéry pro pořádání školení, ale i plesů. Prostory mají velkou kapacitu a vejde se sem až 1 000 osob.

V Babylonu je největší tematický akvapark, který lze navštívit po celý rok. Je zde také lunapark, bowling, laser game, iQpark, labyrint, XD Theater.

Ubytovací kapacita hotelu je 1 000 lůžek. Gastronomické provozovny, které zde můžete navštívit, jsou Jizerka, Staročeská rychta, Nostalgia restaurant, dále jsou zde nárazové rauty, bankety, bufety a catering.

Ve wellness centru máte možnost navštívit Solno-jodovou jeskyni. Velmi pěkné je kryté Babylonské městečko, které vás jakoby dostane do jiné doby. Navštívit zde můžete kadeřnictví, anebo se můžete nechat namasírovat. V centru Babylon je více jak 40 sálů a salónků, kam se vejde 6 až 1 000 osob.

Celková kapacita společenských prostor je více jak 2 000 osob. Výstavní plochy jsou až 3 000 metrů čtverečných. Zařídit se zde dá doprovodný kulturní program, outdoorové a teambuildingové programy. Z Babylonu se pak pořádají fakultní výlety a do lyžařských center pak hosty odveze skibus.

V centru Babylon potěšíte své smysly a můžete si zde odpočinout od každodenního stresu. Vybrat si můžete z různých typů procedur a to v nově zrekonstruovaném Wellness centru, kde budete v péči profesionálů. Nechte se hýčkat v prostředí, které vám bude připomínat antické lázně.

Co si zde můžete dopřát?

Je zde sluneční louka, což je prostředí, které napodobuje solárium a má nepatrný opalovací efekt, oxygenoterapie je léčebná metoda, která je založena na inhalaci kyslíku. Laconium je typ suché lázně a je to místo určené k odpočinku, tepidarium je prostředí, kde se uvolníte. Wellness procedur je celá řada a o všech z nich se můžete dozvědět přímo v centru Babylon, nebo na jejich internetových stránkách.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *