Tandemový paragliding

Rádi byste si užili adrenalinový zážitek? Nebo byste rádi věnovali tento seskok jako dárek? Proč ne? Jde o něco, co si většina z nás sama nepořídí, a proto to jako dárek jistě ocení.

Pokud máte ve svém okolí nějakého dobrodruha, tak mu takovýmto dárkem uděláte určitě radost. Vyzkoušejte si něco opravdu bláznivého, jde o zážitek k nezaplacení.

O co vlastně jde?

Jde o naprosto dokonalý adrenalinový zážitek, který je určen pro jednu osobu. Jde o to, že se proletíte na dvoumístném padákovém kluzáku, kdy druhý člověk, který s vámi letí, je instruktor. Nemusíte se tak bát toho, že byste mohli třeba zazmatkovat a nevěděli, co zrovna dělat.

Let bývá dlouhý 5 až 20 minut, protože je velmi důležité to, jaké je zrovna počasí. Od toho se to pak vše odvíjí. Pokud budete mít zájem, tak si můžete vyzkoušet během letu také akrobatické prvky. Záleží však jen na vaší odvaze a na tom, jak na co se budete cítit.

Vše lze dopředu s instruktorem domluvit, a pokud se akrobatických kousků vyloženě bojíte, tak na to instruktora upozorněte. Dost možná ale, že při seskoku změníte názor, protože na to budete mít pak už jiný úhel pohledu. Ještě než k tomuto adrenalinovému zážitku přistoupíte, tak projdete krátkým školením, kde se naučíte ovládat padák, a dostane se vám krátké instruktáže.

Abyste na tuto chvíli nikdy nezapomněli a měli jste ji stále v mysli, můžete si nechat pořídit také videozáznam z letu. Svůj seskok tak budete mít kdykoliv k dispozici a budete si jej moci kdykoliv pustit. O svůj zážitek se tak můžete podělit se svými blízkými a ukázat jim ze záznamu, jak to celé probíhalo.

Vyzkoušejte si tandemový seskok i vy, pokud se řadíte mezi odvážné dobrodruhy, nebo jej darujte jako zážitkový dárek, na který obdarovaný bude vzpomínat celý život. Tandemový seskok patří mezi dárky, které nikdy nezevšední.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *