Nové vychytávky do kuchyně, s mobilem můžete už i vařit

Samsung už není pouze oblíbeným telefonem, ale firma vytvořila i sérii domácích spotřebičů, které umí doslova zázraky. Společnost Samsung vytvořila řadu kuchyňských spotřebičů, kterou nazvala Chef Collection.

O vaření s mobilním telefonem jste asi ještě neslyšeli, ale určitě budete nadšeni. Již dávno nemáme mobilní telefon jen na psaní SMS a volání. Dnes je pro nás tento přístroj věcí, se kterou se dá dokonce i vařit, což se donedávna sice ještě nedalo, ale pokroky jdou kupředu, a tak nyní to už nemožné není.

S troubou ze série Chef Collection uvaříte i z mobilu. Troubu je totiž možné jak kontrolovat, tak i ovládat na mobilním telefonu, je k tomu však nutné mít stáhnutou potřebnou aplikaci. Prostřednictvím té můžete sledovat stav vaření a dokonce měnit čas a teplotu podle potřeby.

Pokud se vaření chýlí ke konci, dostanete zprávu na váš mobilní telefon. Není tak problém si dát vařit jídlo do trouby a zajít si mezitím na nákup, nebo s kamarádkou na kávu a vaši troubu sledovat přes mobilní telefon. Chcete si jít poklábosit se sousedkou, nebo ještě někde něco akutně vyřídit a přitom víte, že musíte doma ještě uvařit? Klidně jděte, stačí vám pouze to, když si doma nezapomenete váš mobilní telefon a s ním měla i dobře nabitou baterii.

Vařit stále ještě ale můžete i z vašeho domova a to pomocí barevnému dotykovému LCD displeji, který má délku 4,6 palců. Ovládat troubu budete moci pomocí ikon stejně snadno, jako ovládáte váš mobilní telefon.

Vaření v této troubě je pak naprostý unikát. Maso, které zde uvaříte, bude měkké a šťavnaté. Trouba pracuje na principu horké páry a tím udržuje při pečení a smažení strukturu a chuť masa. Tím, že se vaří v mikroskopické páře, se rovnoměrně rozproudí tato pára do každého koutu trouby, a proto pak bude pokrm kvalitněji připraven. Bude křupavý zvenku a šťavnatý zevnitř.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *