Originální dárky pro vašeho drahého

Chcete potěšit svého miláčka a dát mu dárek, který mu udělá radost? Pak byste asi rádi vymysleli i něco zajímavého, co by od vás nečekal a co je takové, že na to bude dlouho a rád vzpomínat. Originalitu pořídíte tehdy, když vymyslíte něco, co od vás přítel neočekával  a co že to dokáže udělat mužům radost?

Zcela určitě by to bylo zaplacení prostitutky, ale tento dárek si s největší pravděpodobností odpustíte. Další, co se vám určitě líbit nebude, ale partnerovi zcela jistě, je přizvání kamarádky k sexu. Přejděme ale k reálným dárkům. Každý muž miluje auta a proto taková jízda v Porche, nebo v Hummeru, určitě potěší nejednoho z nich.

Dalším zajímavým dárkem může být například zaplacení výtečného jídla a to například ve středověké krčmě. Kdo by se rád nenajedl a ještě u toho nepobavil a středověká krčma je tím pravým zpestřením pro každého.

Pokud chcete, abyste spolu prožili něco pěkného společně, tak mu kupte romantický pobyt pro dva někde, kde se vám bude líbit. Může to být jak wellness, tak i třeba zámek, či lázně. Zažijete tak něco opravdu romantického a budete na to vzpomínat. Dále potom partnerovi můžete darovat let vrtulníkem, nebo letadlem nad Prahou, či například Karlštejnem.

Určitě nic nezkazíte, když darujete například školu smyku. Jednak se při tom partner dobře vyřádí a pak si díky ní může nahnat zpět ztracené body, pokud o ně v průběhu roku přišel. Jestli  doma máte dobrodruha tak mu kupte jízdu v obrněném transportéru. Uvidíte, že bude z takového dárku naprosto vyřízený a že mu tím uděláte ohromnou radost.

Více podobných a zajímavých dárků najdete na slevových portálech, nebo u zážitkových agentur. Určitě si i vy vyberete něco zajímavého pro svého miláčka a potěšíte jej tak dokonalým a hlavně promyšleným dárkem, který vnese do jeho paměti spousty zážitků.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *