Knížka o vašem dítěti

Chcete věnovat knížku vašemu dítěti, ve které bude hrdina právě on? Pak máte možnost. Na trhu je vydavatelství, které nabízí hned několik příběhů, do nichž vloží jméno vašeho dítěte a jeho nejlepšího kamaráda, nebo sourozence a ti si pak mohou číst knihu sami o sobě. Je to velmi pěkný dárek a také velmi originální.

Děti jej milují a například u nás už jej necháváme vyrobit třetím rokem, s třetím příběhem. Vaše dítě se stane aktivní součástí pohádkového příběhu, který pro něj vyberete. Kromě jména vašeho dítěte pak ještě vyplníte město, ve kterém žijete a příběh bude podle vašich iniciál vytvořen. Do knihy na první stránku pak můžete nechat napsat věnování.

Tím, že věnujete takovýto dárek, budete děti motivovat k samostatnému čtení. Odkryjte vašim ratolestem kouzelný svět pohádek, do kterého se nenuceně ponoří a hlavně je to bude bavit. Objednávka knihy je velmi jednoduchá a uvidíte, že to zvládnete levou zadní.

Vyplníte pouze dvě jména, vaše město a vyberete příběh, který může být například o jednookém strašidle, kamarádovi Bleskovi, o bílém koťátku, vaše dítě se může také stát hlavním hrdinou při návštěvě zoologické zahrady, dívka se může stát princeznou a chlapec princem, dívky pak také mohou být hlavními hrdinkami v knize o vílách.

Vlastní knížku nemusíte však věnovat jen dětem, ale i dospělým, ze kterých uděláte hlavní hrdiny Kamasutry. Originální dárek jistě potěší. Vyberte netradiční dárek, který není všední, udělá radost a nenásilným způsobem přiměje vaše blízké a to ať už malé, či velké k tomu, aby se začetly do knih a nevěnovaly se jen internetu a televizi. Knihy jsou pro rozvoj dětí velmi důležitými faktory, a proto je třeba na ně nezapomínat. Tímto způsobem pak samozřejmě od knihy rozhodně neodradíte a to právě proto, že hlavní hrdina je vaše dítě a to si vždy rádo přečte příběh, který bude právě o něm.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *