Jak dát dárky pod stromeček, aby děti nepoznaly, že je tam nedal Ježíšek

Nejeden rodič si láme hlavu nad tím, jak to udělat, aby dárky pod stromeček dal nenápadně a aby to vypadalo, že je tam dal Ježíšek. Možností je hned několik.

Záleží, ve které místnosti večeříte a ve které máte stromeček. Pokud je stromeček v jiné místnosti, než se večeří, nebudete to mít až tak těžké. Stačí, když usadíte děti ke stolu a mezi tím zcela rychle a nenápadně zmizíte s tím, že jdete na toaletu, nebo zapnout pračku, podívat se po kocourovi, či cokoliv jiného. Tady máte mnohem reálnější šance, dárky pod stromek dát tak, aby to děti neviděly. Měli byste je mít připraveny v blízkosti stromku, abyste je nemuseli nosit přes celý byt. Zároveň by ale měly být dárky na takových místech, aby je děti neobjevily dříve.

Klidně si je dopoledne nebo tehdy, když se děti zabaví, dejte na balkon, či někam, kde je neuvidí a odkud je ke stromku rychle dostanete.

Horší to je ale v případě, když dárky musíte dostat pod stromek v místnosti, kde děti večeří. Co teď? Jak to udělat? I to se dá vyřešit. Můžete si třeba vymyslet, že vám volala sousedka, že dole zvoní Ježíšek a vyslat děti s jedním z dospělých, aby mu šly otevřít. Poté rychle nanosíte dárky pod stromek a když se děti vrátí, povíte jim, že se s Ježíškem musely minout, protože právě odešel a ukážete jim stromek.

Další možnost je třeba říct, že vám právě volali lidé odnaproti, že u nich byl právě Ježíšek a dostat tak děti k oknu do druhé místnosti, aby jej vyhlížely.

Opět tam pošlete někoho dospělého, aby vám děti nepřišly říct, že z okna nikoho neviděly a to v momentě, kdy budete zrovna dávat dárky pod stromek.

Dávání dárků pod stromek musí být rychlá a do detailu promyšlená akce, která proto, aby nedošlo ke zklamání, musí prostě vyjít. Pokud se náhodou stane, že vás dítě objeví, jak dárek pod stromek dáváte, tak musíte zareagovat rychle a pohotově. Koukej, už tu byl Ježíšek a poztrácel dárky po celém bytě. Nanosím ty zbytky ke stromečku.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *