Vtipné dárky pod stromeček

Také přemýšlíte o tom, jaký vtipný dárek byste mohli darovat pod stromeček? Chcete, aby se obdarovaný zasmál a pobavil se nad tím, co vás napadlo mu koupit? Zapomeňte na nudu a pojďte si vybrat z vtipných dárků, které vám obchodníci nabízejí.

Vtipné dárky můžete koupit jak ženě, tak muži a i pro děti se jich najde mnoho. V nabídce jsou různé vtipné hry, či hry které mají sexuální podtext a hodí se tedy spíše pro páry. Koupit můžete také trička s různými potisky a humornými texty, či kostýmy, paruky, vousy a podobně. Stránek, které mají nabídky s vtipnými dárky je opravdu hodně a určitě si vyberete něco, co vás, ale hlavně obdarovaného, určitě rozesměje.

Pro muže

Mužům můžete koupit například antistresové prso, které v případě, že jsou ve špatné náladě pomačkají a jejich nálada se ihned zlepší.

Vhodným dárkem jsou také pivní sprchové gely, pěny do koupele a podobné věci, které jim připomenou jejich lahodný pivní mok.

Koupit jim můžete také nasazovací zuby, toaletní papír s bankovkami, nebo s neoblíbeným politikem, hrací karty s kamasutrou, tričko, na kterém je namalovaná dokonalá svalnatá postava, klobouk ve tvaru kondomu, nalepovací knírek, kostým Adama z ráje, kovová pouta, kostky, které jim prozradí jakou polohu si vybrat pro tento večer a podobně. Výběr je obrovský a určitě najdete i vy něco vtipného pro vašeho muže.

Pro ženy

Ženám můžete koupit například podprsenku, či kalhotky z bonbonů, cigaretový držák, minivibrátor, vtipné kontaktní čočky, hru, která se jmenuje lovení penisů, vtipné i erotické kostýmy, hru laškování, která je vhodná nejen pro muže, ale také pro ženy. Koupit také můžete nafukovací obří penis, nebo nafukovacího striptéra, sadu her v láhvi, pás cudnosti, plyšová pouta, podprsenku, která je vhodná především na rozlučku se svobodou, mýdlo ve tvaru penisu, tetování na pusu, svíčky ve tvaru penisu a podobně vtipné kousky, které pobaví a rozesmějí.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *