Dárky pro přítele

V kupování dárků máme my ženy trošičku výhodu, protože nejsme až tak bezradné, jako naše drahé polovičky, které nás dokážou tím, co občas vymyslí, nebo koupí, pořádně “překvapit”.

V nakupování dárků pro přítele jsme si daleko jistější a je pro nás snadnější něco vymyslet. Stejně tak jako my, tak i přítel používá kosmetiku, a tak mu udělá radost, pokud mu koupíme přípravky na pleť a vlasy. Muži ani tak na značku nehledí a většinou si kupují to, co je v obchodě bouchne jako první do nosu, proto si až tak nemusíme lámat hlavu tím, co pořídit. Klidně sáhněte po kosmetice dražší, protože tu si zcela jistě sám nekupuje.

Muži milují sport, a tak není na škodu koupit sportovní dárek, který vystihuje sportovní odvětví, které patří k jeho oblíbeným. Koupit mu můžete jak sportovní potřeby, pokud se on sám něčemu takovému věnuje, nebo lístky na zápas, který se bude chystat a kam by se za normálních okolností nedostal. Sportovní dárky jsou oblíbené, ale je velmi individuální to, jaký sport baví zrovna vašeho přítele a co by se zrovna jemu líbilo. Nicméně kde hledat asi víte. Koupit můžete například knihu, která je o jeho oblíbeném týmu, či podobně.

Muži mají v oblibě i auta, a tak určitě nebudou naštvání, pokud mu koupíte, jízdu v terénním voze, nebo se budou moci projet v Porsche. Rádi si také zahrají paintball, nebo něco bláznivého. Dobrý nápad je také Laser game, kde proti sobě střílí až 16 hráčů.

Co takhle udělat ze svého miláčka na chvíli pilota? I takový dárek se mu může líbit. Váš drahý si totiž vyzkouší, jaké to je být pilotem na simulátoru, který však vypadá velmi reálně. Darovat mu můžete i střelbu na střelnici a to z různých zbraní. Dopřejte mu opravdové klukoviny. Uvidíte, že za takové dárky bude velmi vděčný. Pokud je váš přítel hravý, tak mu podobnými dárky uděláte určitě radost.

Naprosto jistě uděláte radost svému příteli nějakým erotickým dárkem, protože mužům jak je všem jistě známo, se právě dobrým sexem, maximálně zavděčíte. Pokud pak zařídíte sex zcela netradiční, tak jej dostanete úplně jinam a radost a překvapení budou zaručeny. Erotickou hračku určitě váš muž velmi rád přijme a naprosto jistě ji také co nejdříve využije. Zjistěte, jaká jsou jeho tajná přání, nebo jej připravte na něco skutečně netradičního, co jej vyžene úplně do oblak. Jestli tedy chcete, aby z dárku měl skutečnou radost, tak erotická hračka či pomůcka toto zajistí.

Potěšit svou lásku můžete také elektronikou různého typu. Ať už novým tabletem, počítačem, telefonem, nebo třeba X boxem. Co se týká elektroniky, tak se neustále posouváme někam dopředu a tak je stále něco nového na trhu, co váš partner ještě určitě nemá, protože si to nestihl koupit. Může jít třeba o kameru do auta nebo hodinky, které jdou spojit s internetem. Internet samozřejmě vládne světem, a pokud vymyslíte cokoliv, co mu umožní být online, tak mu zcela jistě uděláte radost. Podívejte se na vychytávky, které se nyní v obchodech s elektronikou nabízí.

Další věc, kterou byste svému příteli udělala radost, je nějakým doplňkem do auta. Auto je taktéž věc, která pro muže znamená mnoho, a tak pokud nějaké vlastní, tak jsou na něj i pyšní a dost často do něj dokupují různé věci, kterými jej buďto nazdobí, nebo mu dají něco navíc. Dost možná se v autech sama nevyznáte, ale pak zkuste poprosit jeho nejlepšího kamaráda, co byste do auta mohla koupit, po čem asi tak touží a čím byste mu zaručeně udělala radost.

Na to, čím udělat příteli radost přijdete zcela jistě a určitě něco pěkného sama vymyslíte.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *