Vánoční dárky pro přítelkyni

Přemýšlíte, jaké vánoční dárky své přítelkyni dát a čím byste jí udělal radost? Pokud si nevíte rady, což se mužům stává, pak se nechte inspirovat.

Ženy mají rády kosmetiku, takže se podívejte po tom, co má doma v koupelně, co jí dochází a podle toho se zařiďte. Opište si značky, nebo si případně kosmetické produkty vyfoťte, abyste věděl, co své přítelkyni v obchodě vzít.

Kosmetikou uděláte radost zcela jistě, co však není jisté, jestli tento dárek bude vaší přítelkyni stačit. Dost možná budete muset koupit ještě něco dalšího.  Pokud se tedy nerozhodnete koupit například parfém. No a  co že by to mělo být? Musíte především vědět, co má ráda a čemu se ráda věnuje ve svém volném čase.

Nakupovat oblečení je nesmysl, ale dost možná víte, kam, do jakého obchodu ráda chodí oblečení vybírat. Pak se domluvte a nechte si v obchodě vystavit dárkový poukaz, kterým může své nové kousky vaše drahá polovička zaplatit.

Pokud byste se rozhodl koupit jí něco přeci jen sám, tak je třeba vědět opravdu dobře, co se jí líbí, co ráda nosí a hlavně jakou má velikost. V obchodě se domluvte předem, zda by bylo možné v případě, že by věc neseděla, šlo zboží vyměnit za větší, či menší velikost. Do oblečení se ale raději sami nepouštějte, je to risk.

Dost možná vaše přítelkyně ráda čte a má ráda nové knihy, v takovém případě byste jí klidně mohl koupit knihu. Před tím je dobré zjistit, jaké žánry čte. Klidně si napište názvy knih na papír a v knihkupectví se poraďte o tom, co by vám doporučili. Nechte si poradit a určitě kupte novinku, která právě vyšla na trh a o které víte, že ji nemůže mít ještě přečtenou. Knihy jsou dobrým dárkem tehdy, pokud víte, že vaše drahá má na čtení čas a bude se mu věnovat. V opačném případě se poohlédněte po jiném dárku, nebo nechte přítelkyni předplatit její oblíbený časopis, který si pravidelně kupuje.

Jestliže se rozhodnete koupit své lásce zvířátko, jistě jí tím uděláte obrovskou radost, pokud po něm touží. Jestliže ale zvíře nechce, tak nic takového nedělejte. Není nic horšího, než se chtít po Vánocích zvířete zbavit. Jste-li si ale stoprocentně jisti, že jej bude milovat a pečovat o něj s největší láskou, tak je zvíře velmi dobrým dárkem a to ať už králíček, kočka, nebo pes. Možná že se rozhodnete koupit psa, musíte ale vědět, že na něj bude mít vaše přítelkyně dost času a že její pracovní doba dovolí, aby byl pravidelně venčen. Jasné je také to, že s péčí o psa jí budete muset pomáhat a pokud spolu bydlíte, tak to bude i vaše zvíře. Myslíte-li si, že jej nebudete mít rád, tak zvolte raději jiný dárek.

Své přítelkyni určitě uděláte radost i tím, když jí věnujete romantický pobyt pro dva. Vyberte na jednom ze slevových portálů pobyt v místě, kam ji vezmete. Uvidíte, že si tento relax užijete oba dva a bude se vám líbit. Ubytování může být spojeno i s wellness procedurami, nebo si můžete užít pobyt někde na horách, kde si užijete společně zimní radovánky. Jde o dárek, který si prožijete sice společně, a dárek to tedy nebude jen pro vaši přítelkyni, ale na druhou stranu to pro oba dva bude velmi příjemné.

Co se týká poukazů, které byste své přítelkyni dále mohl věnovat, tak jsou to poukazy ke kadeřníkovi, ke kosmetičce, na masáž, na nehty, do vibrosauny, do solária…. Určitě víte, kam vaše přítelkyně chodí ráda a jestliže tam nechodí z toho důvodu, že na to nemá peníze, tak jí takovýmto dárkem uděláte určitě radost. Jsou totiž procedury, na které vaše slečna nechodí právě proto, že jí to přijde jako vyhození peněz, ale když takovýto dárek dostane, tak z něj bude mít velmi jistě radost. Tak vybírejte a kupte to, čím uděláte své drahé radost.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *