Ženy vědí, co by pod stromečkem rády našly

Odmyslíme děti, protože ty mají jasnou představu o tom, co by pod stromečkem chtěly mít a vědí, o co si Ježíškovi napsat. Stejně tak to mají i ženy. Každá z nás přemýšlí nejen o tom, co druhému koupit a čím jej potěšit, ale zároveň máme v hlavě i to, co bychom pod stromečkem samy rády našly.

Muži až tak o dárcích nepřemýšlí a to ani o těch, které kupují a ani o těch, které dostanou. Samozřejmě jsou výjimky, které o nich přemýšlí velmi a kteří poslouchají přání své ženy a darují jí to, co jí na očích vidí. Takovéhoto muže je třeba ženě závidět.

Většina mladších lidí si pod stromečkem přeje finanční obnos, za který si sami něco nakoupí. Starší lidé ale spíše touží po dárcích a peníze by je často mohly i urazit.

Kromě peněz se pak obvykle dávají i dárkové poukázky na různé procedury, nebo pobyty či adrenalinové zážitky.

Nejčastěji si ženy přejí oblečení, šperky a parfémy. Jsou to věci, po kterých touží a které si velmi rády kupují. Samozřejmě jim ale kupování těchto záležitostí leze do peněz a tak pokud se někdo rozhodne je takto obdarovat, tak jsou za tyto dárky rády.

Obecně kosmetika se řadí mezi velmi oblíbené dárky, které ženy rády dostávají. Kosmetiku ženám kupuje více jak ¾ lidí.

Dalšími oblíbenými věcmi jsou pak potřeby do domácnosti, které ženě ulehčí práci a ušetří jí čas. Ocení různé vychytávky jak do kuchyně, tak i na úklid. Mezi oblíbené dárečky pak také patří knihy.

Často si ženy přejí i doplňky do bytu, které si vyberou podle svého vlastního uvážení, anebo nábytek, který jim doma chybí a rádi by si jím domácnost dovybavily. Vánoční dárky si pak nejčastěji vybírají v obchodním domě s nábytkem Ikea.

Méně často si potom ženy přejí domácího mazlíčka, protože péče o něj je především na jejich bedrech a tak pokud mazlíčka, tak jej ony sami darují svým dětem.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *