Jaké dárky určitě nechcete dostat a jaké byste naopak neměli nikomu kupovat

Na Vánoce jsme v největším nákupním frmolu, kdy lidé dokupují poslední možné dárky, shánějí, co vše ještě dokoupit a řeší vhodnost dárků. Jsou tu však takové, kterým byste se jistě měli vyhnout. Pokud je máte v plánu někomu z vašich blízkých koupit, tak si je na seznamu co nejdříve vyškrtněte.

Určitě nekupujte ponožky. To jsou věci, které nejsou pro nikoho zajímavé a pokud si myslíte, že je obdarovaný skutečně potřebuje, tak mu je darujte ale v jinou dobu a ne na Vánoce. To samé potom platí o trenkách. Trenky jsou také dárkem, který pod stromečkem nechce najít žádný muž. Naopak dámy uvítají spodní prádlo určitě. Pokud jim však velikostně sedne.

Dalším nevhodným dárkem jsou bačkory, kapesníky, nebo pyžamo. Moc dobře si pamatuji na Vánoce, kdy jsem byla malá a můj otec snad nikdy nedostal nic jiného než ponožky, kapesníky a trenky a vždy předstíral, jak jej to těší.

V dnešní době, máme tolik možností, co koupit, že by toto mělo být už jen minulostí. Ne aby Vás pak dále napadlo darovat předměty, které jsou reklamní, jako je například reklamní kalkulačka, nebo reklamní víno, CD zdarma z časopisu, či hrneček s Logem firmy, jež ho darovala zdarma. Tím určitě nikomu radost neuděláte. Proto se tomu určitě vyhněte. Na dárku musí být jasné, že jste jej koupili. Nemusí být drahý, ale nesmí z něj být patrné, že to byl dárek od firmy.

Pokud kupujete dárek ze slevového portálu, tak si dejte pozor na to, aby nikdo nepoznal, že jste zde toužili po slevě a nakupovali zde. Voucher by měl být udělaný jako dárkový. V žádném případě na něm nesmí být cena, nebo dokonce napsáno, že pochází ze Slevomatu, či jiného slevového portálu.

Pokud dáte ženě novou žehličku, či vysavač, tak jí tím akorát tak ukážete to, na co si jí ceníte a za co jí doma máte. Tyto dárky věnujte v jinou dobu a ne v dobu vánoční. Dárkem máte potěšit a ne znechutit. Domácí pomocníci nejsou taktéž dobrou volbou. Pokud se přeci jen pro něco takového rozhodnete, protože víte, že je to doma potřeba, tak kromě toho, věnujte i něco osobního.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *